top of page
חיפוש
  • אסנת שטרית

ביופטרון- BIOPTRON מכשיר חדש לטיפול בעור מגיע לקליניקה

אחד הדברים החשובים עבורי, כקוסמטיקאית ומטפלת, הוא לשאוף לטיפול בהתאמה אישית שלא רק נוגע בעור, אלא שמתייחס לגוף כולו.אני יוצאת מנקודת הנחה שכשמישהי מגיעה אליי עם בעיית עור כלשהי, מאקנה דרך אלרגיה, אותה בעיה מתחברת באופן ישיר למצב הכללי - לתזונה שלה, לאורח החיים שלה ולמצב הגופני הכללי. התשאול, האבחון המקצועי וההכרות האישית חשובים לי בדיוק מסיבה זו ובמקביל אני דואגת להתעדכן ולהביא לקליניקה מכשור שיספק לי את היכולת להתייחס לכל המימדים האלו.


בשנים האחרונות עובר עולם האנטי-אייג'ינג והטיפול בעור מסע של התפתחות אמיתית בהקשר הזה. בכל שנה יוצאים לשוק מכשירים חדשים שמספקים הבטחות גדולות לטיפול בעור, אבל מטפלים בהרבה יותר מכך.

הם משפרים את תאי העור ומאיצים תהליכי טיפול באקנה, אך גם במחלות כמו אקזמה אטופיק דרמטיטיס, אלרגיות בעור ועוד.


ה"ביופטרון", מכשיר חדש של חברת צפטר אינטרנשיונל הוותיקה, נושא בשורה מבטיחה במיוחד ומגיע עכשיו לקליניקה שלי ולהדרכות שאני מעבירה.

BIOPTRON-color light thrapy


לא סתם אני נותנת לו את המקום שלו במאמר מיוחד. ה"ביופטרון" הוא בעיניי הבטחה שמקיימת את עצמה והשקעה חשובה בכל קליניקה מקצועית ומתקדמת לטיפול בעור.

המכשיר מיועד לטפל בפצעים דלקתיים באמצעות אור, לעורר תהליכים טבעיים של תיקון וחידוש העור ולפתח את מערכת ההגנה הטבעית של כל מטופלת.בנוסף, אני פוגשת בשנים האחרונות נשים שסובלות מבעיות עור שונות כמו סבוריאה, אקזמה, אטופיק דרמטיטיס ובנוסף, תופעה הנקראת רוזיציאה, הגורמת לאיכות חיים ירודה ולתחושה של ייאוש אצל נשים רבות. לצד טיפול הטיפול הקונבנציונלי המוכר במשחות ובשאר אפשרויות בהתאמה אישית, מכשיר הביופטרון שאינו מכיל את הגלים המסוכנים היכולים להשפיע לרעה על העור, דווקא יכול לסייע להבראת העור ולשיפור והאצה בתהליכי ההחלמה מאקנה ובעיות עור נוספות.


כשהאור והעור מתחברים

כדי להבין למה הטיפול בעור באמצעות המכשיר הזה, יחד עם האבחון המקצועי המקדים, כל כך חשובים, צריך להבין את הטכנולוגיה שמאחוריו ובעיקר, את הפיתוח המדמה את קרני השמש הרכות, שמספקות הזנה טבעית לגוף, אנרגיה, חיות ואפילו שמחת חיים.


המחקר מאחורי המכשיר התמקד דווקא בקרני העל-סגול הידועות כבעלות השפעה בעייתית על תהליכים של שיקום העור, ניקוי העור ובניית קולגן וסיבים אלסטיים. הקרניים האלו הפכו למושא המחקר כשבעצם ניסו לגלות אילו קרניים בעלות אורך גל אחר יפעלו בהשפעה חיובית יותר על העור ויוכלו לשקם תהליכים.


ביופטרון זכה בתערוכת בפריס כמכשיר אנטי אייג'ניג הטוב ביותר.

אחרי מחקר ארוך, הוחלט להתבסס בשימוש במכשיר הביופטרון על אנרגיית אור באורך גל של 480-3400 ננומטר. במילים פשוטות, מדובר בקרני האור המזכירות לנו את האור הרך של הזריחה. קרניים אלו מכילות את צבעי הקשת שנחשפים כשיש מפגש קסום בין שמש לעננים. האור הזה נקרא "אור פולי-כרומנטי" והוא מחזיק פוטנציאל אדיר לחידוש ושיקום העור.על בסיס הידע החשוב הזה, היה ברור שמכשירי פוטותרפיה המתבססים על אור יספקו פתרונות חשובים לריפוי ולשיקום העור והגוף בכלל.

מכשיר הביופטרון הוא הבשורה החדשה ביותר בתחום הזה. לצד הטיפול בפצעים, דלקות ואקנה הוא יכול לסייע בשיקום העור ובטיפול במחלות כמו פסוריאזיס, ויטיליגו, אסתמה של העור, אלרגיות ועוד.


המכשיר מתאים אפילו לילודים ולתינוקות הסובלים מתופעות כמו אטופיק דרמטיטיס, דלקות בדרכי הנשימה, הפרעות עונתיות ועוד. הוא מתאים באופן כללי לטיפול בדלקות פרקים, בצוואר תפוס, פציעות ספורט, כאבי גב, צוואר, שורש כף היד ועוד.


הפיתוח האחרון שגם הוא מסייע בעבודה שלי כקומסטיקאית, הוא עדשת פולרן C60, המספקת לעור פחמן טהור. היא עשויה מ-60 פחמנים ויוצרת עבורי כמטפלת טווח טיפולי גדול ומדויק יותר. עבור ההמצאה המדהימה הזו, זכו החוקרים שבדקו את השימוש בעדשה וחקרו את סוגיית הפחמן בפרס נובל.

עדשת פולרן C60איך פועל המכשיר על העור?


המכשיר מקרין את קרני האור הספציפיות על פני המטופלת או על האזור הדורש טיפול במשך שמונה דקות. קרני האור משפיעות במהלך הזמן הזה על פעילות התאים, מגבירות את זרימת הדם בגוף ובכך מפעילות תהליך של חידוש התאים.

הטיפול מהיר ויעיל ואת ההשפעה שלו אפשר לראות ממש באופן מידי, הוא אינו כואב ומותאם באופן מיוחד לכל מטופלת. לאחר האבחון המקצועי, אני יכולה לקבוע כמה פעמים נצטרך להשתמש במכשיר וכמה טיפולים נדרשים כדי לראות שיפור משמעותי מאד והחלמה, בהתאם למצב העור.
כוח הריפוי של האור

לפרטים נוספים ולהתאמת טיפולים194 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


bottom of page